Svetainių kūrimas

svetainiu-kurimasSvetainių kūrimas mūsų darbuotojams – jų kasdienė duona ir mėgstamiausia veikla. Todėl kiekvienam klientui galime pasiūlyti atskirą projektą, atitinkantį jo veiklos sritį, pritaikytą prie šiuolaikinio lankytojo ir kuriantį tinkamą emociją.

Patogi ir daili interneto svetainė – tai Jūsų verslo vizitinė kortelė. Gal ir Jums patiems yra tekę lankytis tokiose svetainėse, kuriose niekaip neįmanoma surasti Jums reikalingos informacijos? Pasirūpinkite, kad Jūsų svetainė būtų patraukli klientams, patogi jų įpročiams ir draugiška paieškų sistemoms.

Kuriant svetainę, galima padaryti daug klaidų, kurios vėliau veikloje gali pakišti koją. Todėl geriau pasirūpinti kokybiška svetaine iš karto.

Ar interneto svetainių kūrimas vis dar reikalingas?

Tenka pastebėti, jog verslininkai vis dažniau renkasi interneto svetainę iškeisti į paprastesnį kelią – Facebook profilį. Tačiau tai nėra pats tinkamiausias žingsnis. Pirmiausia todėl, kad interneto vartotojai vis dar ieško informacijos paieškų sistemose, o ne Facebook platybėse. Todėl viltis, kad būsite surasti savo potencialių klientų, jei įsikursite tik socialiniame tinkle, nėra reali ir tikėtina.

Interneto svetainė – brandaus verslo ženklas

Kodėl geriau rinktis interneto svetainę nei Facebook profilį? Pirmiausia, tai gerokai solidesnis pasirinkimas. Interneto svetainė atrodo brandžiau ir patikimiau. Nors tyrimai rodo, kad rinkodara internete yra reikalinga, ir bendrauti su potencialiais klientais socialiniuose tinkluose yra teigiamas verslo bruožas, visgi, interneto vartotojai dar nesiryžta pirkti socialiniuose tinkluose. Kitaip sakant, socialinė erdvė reikalinga bendravimui, tačiau, norėdami ką nors įsigyti, žmonės keliauja į plačiuosius interneto vandenis.

Todėl siūlome Jums profesionalią svetainę savo verslui. Mūsų siūlomas tinklapių kūrimas – tai ne tik modernūs dizaino sprendimai, tačiau ir SEO metodų paisymas. Kam samdyti SEO specialistą, kuris, peržiūrėjęs svetainę, privers kaip reikiant paplušėti programuotoją, jei galite iš karto gauti paieškų sistemų reikalavimus atitinkančią svetainę. Mes tuo pasirūpinsime jau dabar!

Profesionalus el. parduotuvių kūrimas

Internete kasdien sukuriama keli šimtai ar net tūkstančiai naujų verslų, projektų ir idėjų. Lietuvos rinkoje populiariausias verslas internete – elektroninės parduotuvės. Pasikeitę pirkėjų įpročiai, ir padidėjęs pasitikėjimas interneto verslu, skatina verslininkus keltis į internetą. Tačiau, prieš pradedant veikti, Jums reikalingas profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas.

Kodėl negalite to padaryti patys? Taip, pastaruoju metu itin populiaru išbandyti jėgas, kuriant savo interneto svetainę. Tačiau el. parduotuvių kūrimas reikalauja profesionalių žinių, gebėjimų, laiko ir polėkio. Mūsų profesionalūs programuotojai ir dizaineriai pasirūpins, kad vos užėjus į Jūsų interneto parduotuvę, norėtųsi tapti jos klientu.

Kiekvienas klientas ateina su savo poreikiais ir vizija, todėl mūsų darbe el. parduotuvių kūrimas reiškia nuolatinį naujų galimybių ir sprendimų ieškojimą. Mes pasirūpinsime patogia naudotis, informatyvia, stilinga ir patikimai atrodančia Jūsų verslo parduotuve. Jūs dalyvausite visuose parduotuvės kūrimo etapuose, todėl viskas vyks pagal Jūsų pageidavimus, o baigto darbo rezultatas, pažadame, maloniai nustebins.