Seo paketai

  • Svetainės SEO auditas – giluminė profesionali Jūsų svetainės patikra. Jos metu visas svetainės turinys įvertinamas pagal SEO kriterijus. Pasiūlysime, kaip reikėtų patobulinti Jūsų svetainę, kad ji būtų kuo patrauklesnė paieškų sistemoms.
  • Teksto optimizacija (raktažodžiui su kuriuo dirbama) – svetainės paruošimas paieškų sistemoms. Jūsų tekstus praturtinsime Jums aktualiais raktiniais žodžiais ir turinį paversime patraukliu tiek klientui, tiek paieškų sistemų „robotukams“.
  • Antraščių optimizacija. Paieškų sistemos skiria didelį dėmesį antraštėms ir pagal jas atrenka įdomų turinį. Mūsų SEO specialistai pasirūpins, kad Jūsų tekstai ir jų antraštės atrodytų ir skambėtų taip, kaip nori paieškų sistemos.
  • Paveikslėlių optimizacija. Jūsų svetainės paveikslėliai turi būti ne tik dailūs, bet ir duoti apčiuopiamų rezultatų. Pasirūpinsime jų pateikimu pagal aukščiausius SEO reikalavimus.
  • Straipsniai į katalogus – Jūsų įmonės reklama populiariausiuose interneto kataloguose. Kad taptumėte labiau matomi internete, pasirūpinsime naudingais straipsniais į katalogus su aktyvia nuoroda į Jūsų svetainę.

–   MINI – 1 unikalus SEO straipsnis

–   MIDI – 2 unikalūs SEO straipsniai

–  MAXI – 3 unikalūs SEO straipsniai

–  TURBO – 6 unikalūs SEO straipsniai

* Neradote sau tinkamo paketo? Specialiai Jums galime paruošti ir pasiūlyti individualų straipsnių paketą.

  • Skelbimų talpinimas – pasidalinkite savo įmonės naujienomis ir kita informacija ir nelikite nepastebėti. Pasirinkite skelbimų talpinimą į daugiau kaip 90 katalogų pagal Jums reikalingą skelbimų kiekį ir talpinimo laikotarpį.

– MINI paketas – 2 mėnesiai po 8-12 skelbimų

– MIDI paketas – 3 mėnesiai po 8-12 skelbimų

– MAXI paketas – 4 mėnesiai po 8-12 skelbimų

– TURBO paketas – 6 mėnesiai po 8-12 skelbimų

  • Reklama Facebook grupėse – būkite arčiau savo klientų. Verslas vis labiau rūpinasi savo veidu socialinėje erdvėje. Pasirūpinsime Jūsų verslo naujienų ir kitos informacijos atnaujinimu Facebook socialinėje erdvėje.

– MINI paketas – 3 kartus per dieną 40-yje grupių nuo 10 000 narių 1 mėnesiui

– MIDI paketas –  3 kartus per dieną 40-yje grupių nuo 10 000 narių 2 mėnesiams

– MAXI paketas –  3 kartus per dieną 40-yje grupių nuo 10 000 narių 3 mėnesiams

– TURBO paketas –  3 kartus per dieną 40-yje grupių nuo 10 000 narių 6 mėnesiams